Ráfért már ez a kis bétakarotin a csigatejre
Mire elég két év? Mennyit lehet fejlődni meg valami nagyon-nagyon rétegből picit a „poposabb” irányba elmozdulni? Úgy néz ki, a csigatejnek lassan összejön ez.
Mire elég két év? Mennyit lehet fejlődni meg valami nagyon-nagyon rétegből picit a „poposabb” irányba elmozdulni? Úgy néz ki, a csigatejnek lassan összejön ez.
Újra támad a Konyha: férfiak egy kotyogós mellett csiszolgatják a városi létformát. Lehet majd fütyülni is.
Itt a nagyvárosi vekengések kafkai krónikása, a Mayberian Sanskülotts harmadik lemeze. Vajon ez jó? Aha!
Ilyen, amikor két titánunk összeáll. Egy pöpec lemez. Ez a Felső Tízezer, amely a Normális élettel támad.